X
OPRAVDU CHCETE ODEJÍT?
Máte jakékoli otázky z oblasti školení a certifikace Projektového řízení
Pravidelně budeme pro vás vysílat bezplatné Webinaře na různá témata na kterých budete moci klást jakékoliv otázky. Kromě toho realizujeme i školení PRINCE2 formou webinářů.
Odpovíme na vaše otázkyK čemu slouží videopřednášky?

Videopřednášky představují prostředek, jak se mohou všichni zájemci dozvědět velké množství informací o metodice PRINCE2 bez toho, že by museli kupovat drahe certifikační školení.

Co nabízejí videopřednášky?

Videopřednášky jsou určeny všem účastníkům našich kurzů jako podkladový materiál ke samostudiu a také na trvalé obnovování  znalostí z projektové metodiky.

Všichni registrovaní účastníci mají přístup k zkráceným verzím videoprednášok a zároveň majitelé učebnice "Základy metody projektového řízení PRINCE2" dostávají bonusový přístup ke všem videím na stránce.

Videa jsou zatím jenom ve slovenštině, proto vám nabízíme krátký anglicko-česko-slovenský slovník prekladů PRINCE2®.

Kdo může sledovat videopřednášky?

Videopřednášky budou zpřístupněny i bezplatně registrovaným účastníkům, ale dokud neproběhne akreditace školení na APMG, je tato funkce dočasně pozastavena. Do uskutečnění akreditace, bude přístup k videím poskytnutý pouze pro testovací účely. Pokud máte manuál s bonusovým kódem, tento kód bude platný až do zpřístupnění videoprednášek.

Nejvyšší účet Student je přístupný zdarma, jako součást předkurzové přípravy pro studenty některého z prezenčních školení.

Co ještě získáváte?

Pro ty, kteří absolvují naše videoškolení připravujeme nadstavbové prezenční školení, které bude možné získat za mnohem výhodnějších podmínek než třídenní školení PRINCE2 Foundation.

Hledat ve videích


video kategorie

Kategorie videií:

video_1

Principy

Popisuje základní principy PRINCE2, které musí platit, aby mohl být projekt řízený metodikou PRINCE2

video_1

Zahájení projektu

Zahájení projektu je proces, který začíná ještě před samotným začátkem projektu a jeho cílem je zabezpečit, aby sa neplýtvalo prostředky na Nastavení projektu.

video_1

Organizace

Organizace projektů PRINCE2, role projektového týmu, Strategie řízení komunikace.

video_1

Směrování projektu

Směrování projektu - aktivity, prostřednicvím kterých Projektová rada řídí projekt

video_1

Business Case - obchodní případ

Obchodní případ je dokument, který definuje proč je potřebné projekt realizovat. Souvisí s principem "neustálé zdůvodňování opodstatnenosti".

video_1

Nastavení projektu

Nastavení projektu je proces, jehož účelem je připravit zdravé základy pro realizování projektu a poskytnout dostatečné množství informací o tom, že projekt je smysluplný.

video_1

Plány

Plány PRINCE2, tvorba a aktualizace plánů, technika produktově orientovaného plánování.

video_1

Rizika

Řízení rizik v projektech, příprava Strategie řízení rizik, pozitivní a negativní rizika, odpovědi na rizika, odhady pravděpodobnosti a dopadu, rozpočet na rizika.

video_1

Řízení etapy

Řízení etapy je proces, ve kterém Projektový manažer řídí vytváření produktů - dodávek projektu ve formě přidělování Balíků práce Vedoucím týmů

video_1

Progres

Progres v projektech PRINCE2, měření pokroku vzhledem k plánum

video_1

Řízení dodávky produktu

Řízení dodávky produktů je proces, při kterém Vedoucí týmu vytváří produkty na základě schváleného Balíku práce.

video_1

Kvalita

Kvalita v projektech PRINCE2, posuzování kvality produktů, kvalitativní a akceptační kritéria.

video_1

Řížení přechodu mezi etapami

Hranice etap tvoří důležitý manažerský bod projektů. V tomto bodě se vyhodnocuje procházející etapa, plánuje se další etapa a aktualizuje se PID dokumentace.

video_1

Změna

Změna - Projekty představují změnu a proto i změny v projektech představují běžnou situaci, pokud se správně řídí.

video_1

Ukončení projektu

Ukončení projektu je posledním procesem PRINCE2, který realizuje Projektový manažer před tím, než požádá Projektový výbor o autorizaci ukončení projektu.

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit.


Bezplatný webinář

Rychlé informace

Školení přes webináře

Jako první v České republice realizujeme školení PRINCE2 pře webináře. Realizujte školení z domova za bezkonkurenční cenu už dnes!

Exam Plus - zkouška Foundation

Zájemcům, kteří nemají čas účastnit se prezenční nebo webinárovej formy školení můžeme nabídnout zrychlené eLearning školení a zkoušku Foundation za výhodnou cenu.

Jsme PRINCE2 Profesionálové

Jako první v České republice máme certifikát PRINCE2 PROFESSIONAL, který dokazuje, že metodiku ovládáme nejen teoreticky, ale i prakticky.

>>>

Novinky

PRINCE2 manuál


Připravili jsme pro Vás druhé vydání dvojjazyč- ného manuálu "Základy metody projektového řízení PRINCE2". Manuál přináší všechny infrormace o metodice PRINCE2 a je vhodný i na školení PRINCE2 Foundation.

Číst víc