X
OPRAVDU CHCETE ODEJÍT?
Máte jakékoli otázky z oblasti školení a certifikace Projektového řízení
Pravidelně budeme pro vás vysílat bezplatné Webinaře na různá témata na kterých budete moci klást jakékoliv otázky. Kromě toho realizujeme i školení PRINCE2 formou webinářů.
Odpovíme na vaše otázkyPRINCE2 Professional

Certifikát PRINCE2 Professional je nejvyšším certifikátem,Certifikát PRINCE2 Professional Branislav Gablas jaký mohou projektoví manažeři získat v oblasti řízení projektů. Získání certifikátu nepředchází žádný trénink, ale zájemce se musí zúčastnit tzv. Assessment centre APMG. Je to 3 dny trvající zkouška, na níž musí účastníci řídit vzorový jednodušší projekt. Účastníci provedou 7 sezení, při kterých se vytvářejí různé manažerské dokumenty. Používání jakékoli dokumentace není povoleno. Účastníci jsou permanentně sledováni Evaluator a moderátorem APMG. Při každém sezení získávají body a pokud získají dostatečný počet bodů, tak jim bude na závěr udělen certifikát PRINCE2 Professional.

Získání certifikátu je náročné i proto, že jeho cena mnohem vyšší než cena ostatních certifikátů dohromady a proto se Assessment centra organizují velmi vzácně. Kromě toho, pro úspěšné získání je třeba velmi dobře znát manuál a mít praktické zkušenosti z řízení projektů.


Bezplatný webinář

Rychlé informace

Školení přes webináře

Jako první v České republice realizujeme školení PRINCE2 pře webináře. Realizujte školení z domova za bezkonkurenční cenu už dnes!

Exam Plus - zkouška Foundation

Zájemcům, kteří nemají čas účastnit se prezenční nebo webinárovej formy školení můžeme nabídnout zrychlené eLearning školení a zkoušku Foundation za výhodnou cenu.

Jsme PRINCE2 Profesionálové

Jako první v České republice máme certifikát PRINCE2 PROFESSIONAL, který dokazuje, že metodiku ovládáme nejen teoreticky, ale i prakticky.

>>>

Novinky

PRINCE2 manuál


Připravili jsme pro Vás druhé vydání dvojjazyč- ného manuálu "Základy metody projektového řízení PRINCE2". Manuál přináší všechny infrormace o metodice PRINCE2 a je vhodný i na školení PRINCE2 Foundation.

Číst víc