X
OPRAVDU CHCETE ODEJÍT?
Máte jakékoli otázky z oblasti školení a certifikace Projektového řízení
Pravidelně budeme pro vás vysílat bezplatné Webinaře na různá témata na kterých budete moci klást jakékoliv otázky. Kromě toho realizujeme i školení PRINCE2 formou webinářů.
Odpovíme na vaše otázkyPRINCE2 Agile

PA PRINCE2 Agile

PRINCE2 Agile představuje prřizpůsobení klasické metodiky řízení projektů agilnímu prostředí.

Certifikát

PRINCE2 Agile

Obsah

PRINCE2 Agile ™ je produktem AXELOS, který reaguje na potřeby současného vzdělávání v oblasti projektového řízení. Agilita se dostává stále častejšiedo různých oblastí hospodářství a klasické metody projektového řízení jako je PMI, PRINCE2 a IPMA musí ustoupit moderním agilním metodám, jako jsou SCRUM, Kanban, Lean Six Sigma, DSDM, Crystal a podobně. Agilní metody zaznamenávají rychlý nástup hlavně v oblastech, kde se požadavky zákazníků rychle mění. Vždyť kdo by používal 4 roky starý mobilní telefon, nebo aplikace nepodporující nejnovější služby.

PRINCE2® a PRINCE2 Agile ™

Odpovědí AXELOS na požadavky trhu je právě metodika PRINCE2 Agile, která vznikla na základě PRINCE2. Přitom je třeba poznamenat, že PRINCE2 Agile nenahrazuje metodiku PRINCE2®, ale jen ji doplňuje o komponenty, umožňující použití PRINCE2® v agilním prostředí.Certifikát PRINCE2 Agile Practitioner

Podmínky účasti na školení PRINCE2 Agile

Podmínkou účasti na kurzu vlastnění platného certifikátu PRINCE2 Practitioner. Kromě toho je vhodné, pokud si prostudujete manuál PRINCE2 Agile nebo pokud máte přehled o některých agilních metodách, například Scrum a Kanban.

Co se na kurzu učí

Školitel v rychlosti prověří znalost studentů z problematiky PRINCE2, protože agilní metoda staví právě na standardním kurzu. Z to jasně vyplývá, že PRINCE2 Agile není nový PRINCE2 přizpůsoben agilnímu prostředí, ale je nadstavbou standardního školení PRINCE2 Foundation a PRINCE2 Practitioner.

Studijní materiály

Ke studiu PRINCE2 Agile ™ dostáváte manuál PRINCE2 Agile, barevné kopie přednášek a vzorový zkušební test k ověření znalostí z PRINCE2 Agile.

Cena (bez DPH)

Cena kurzu PA PRINCE2 Agile je 23900 Kč bez DPH (28919 Kč s DPH). lorem ipsum


Bezplatný webinář

Rychlé informace

Školení přes webináře

Jako první v České republice realizujeme školení PRINCE2 pře webináře. Realizujte školení z domova za bezkonkurenční cenu už dnes!

Exam Plus - zkouška Foundation

Zájemcům, kteří nemají čas účastnit se prezenční nebo webinárovej formy školení můžeme nabídnout zrychlené eLearning školení a zkoušku Foundation za výhodnou cenu.

Jsme PRINCE2 Profesionálové

Jako první v České republice máme certifikát PRINCE2 PROFESSIONAL, který dokazuje, že metodiku ovládáme nejen teoreticky, ale i prakticky.

>>>

Novinky

PRINCE2 manuál


Připravili jsme pro Vás druhé vydání dvojjazyč- ného manuálu "Základy metody projektového řízení PRINCE2". Manuál přináší všechny infrormace o metodice PRINCE2 a je vhodný i na školení PRINCE2 Foundation.

Číst víc