X
OPRAVDU CHCETE ODEJÍT?
Máte jakékoli otázky z oblasti školení a certifikace Projektového řízení
Pravidelně budeme pro vás vysílat bezplatné Webinaře na různá témata na kterých budete moci klást jakékoliv otázky. Kromě toho realizujeme i školení PRINCE2 formou webinářů.
Odpovíme na vaše otázkyOtestujte své znalosti

Máte už nějaké zkušenosti z projektového řízení? Stačí, když se zaregitrujete a můžete si vygenerovat několik zkušebních testů. Abyste se zlepšili, můžete si prohlédnout náš video-kurz a zlepšete své znalosti.

Chcete si vyzkoušet kompletní APMG zkoušku?

Pokud si zakoupíte zakoupíte náš účet Video nebo Essence a absolvujete kompletní video-kurz, určitě dosáhnete lepší bodové hodnocení. Výsledky vašich testů budete mít zaznamenány ve svém účtu a budete si je moci později znovu prohlédnout.

Účet Student dostáváte zdarma při zakoupení některého z našich školení a umožňuje Vám vygenerovat několik zkušebních testů na úrovni PRINCE2 ® Foundation. Všechny testovací otázky na naší stránce jsou oficiálně schváleny APMG jako vhodné k testování znalostí k metodice PRINCE2.

I účet Essence poskytuje jeden kompletní test PRINCE2 Foundation. Má 70 otázek a nabízí i vysvětlení správných a špatných odpovědí, jakož i referenci na školicí příručku "Základy projektového řízení PRINCE2".

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit.


Bezplatný webinář

Rychlé informace

Školení přes webináře

Jako první v České republice realizujeme školení PRINCE2 pře webináře. Realizujte školení z domova za bezkonkurenční cenu už dnes!

Exam Plus - zkouška Foundation

Zájemcům, kteří nemají čas účastnit se prezenční nebo webinárovej formy školení můžeme nabídnout zrychlené eLearning školení a zkoušku Foundation za výhodnou cenu.

Jsme PRINCE2 Profesionálové

Jako první v České republice máme certifikát PRINCE2 PROFESSIONAL, který dokazuje, že metodiku ovládáme nejen teoreticky, ale i prakticky.

>>>

Novinky

PRINCE2 manuál


Připravili jsme pro Vás druhé vydání dvojjazyč- ného manuálu "Základy metody projektového řízení PRINCE2". Manuál přináší všechny infrormace o metodice PRINCE2 a je vhodný i na školení PRINCE2 Foundation.

Číst víc