X
OPRAVDU CHCETE ODEJÍT?
Máte jakékoli otázky z oblasti školení a certifikace Projektového řízení
Pravidelně budeme pro vás vysílat bezplatné Webinaře na různá témata na kterých budete moci klást jakékoliv otázky. Kromě toho realizujeme i školení PRINCE2 formou webinářů.
Odpovíme na vaše otázkyPRINCE2

PPW PRINCE2® Practitioner - Webinář

Webinárové školení PRINCE2 Practitioner

Certifikát

S možností realizovat certifikační zkoušku

Obsah

Specifikací školení PRINCE2® Practitioner je zaměření se na uplatnění metodiky PRINCE2 v praxi. Na školení se již nepřednášejí žádné další teoretické informace nad rámec školení PRINCE2 Foundation a cvičí se hlavně práce s manuálem.

Co se bude školit

Budeme si přebírat jeden praktický příklad (simulační zkušební projektový scénář), na kterém si ukážeme, jak správně porozumět otázce, jak identifikovat klíčové a silná slova a jaké typy otázek se mohou vyskytnout na zkoušce. Důležitým komponentem školení je práce s manuálem, správně identifikování a rychlé nalezení obsahu a pochopení struktury obsahu.

Jak bude školení probíhat

Školení trvá 8-10 vyučovacích hodin rozdělených na 3-4 bloky s přestávkami. Školení je rozděleno do 1 nebo 2 dnů. Školení bude nahráváno a studenti si mohou později prohlédnout i záznam, ovšem pro úspěšné zvládnutí se doporučuje absolvovat alespoň 75% přednášených bloků. V případě zameškaných některého z bloků z vážných důvodů může školitel poskytnout krátké individuální konzultace

Realizování certifikované zkoušky PRINCE2 Practitioner

Certifikační zkouška PRINCE2 Practitioner není součástí ceny webinároveho školení, ale studenti si ji mohou dokoupit za zvýhodněnou cenu. Zkouška je náročná zejména proto, že potřebujete mít před sebou projektový scénář (na kterém je postavena celá zkouška). Tento scénář může mít i doplňky, což jsou papíry navíc (ne ve verzi 2017). Kromě toho máte před sebou samotné otázky a správné odpovědi zapisujete do formuláře. Nad tím vším je ještě PRINCE2 manuál, který můžete během zkoušky používat. Toto je proces v případě pokud realizujete zkoušku v papírové podobě v našich školicích prostorách. Alternativou je on-line zkouška Practitioner, kterou děláte přes počítač, můžete mít pouze jeden monitor a musíte se přepínat mezi okny. Při zkoušce také můžete použít papírový manuál.

Zkouška obsahuje celkem 80 otázek a na její realizaci máte 2,5 hodiny. Pokud zkoušku děláte v angličtině, máte 40 minut navíc za to, že zkouška není v mateřském jazyce.

Cena (bez DPH)

Cena kurzu PPW PRINCE2® Practitioner - Webinář je 5790 Kč bez DPH (7005.9 Kč s DPH). lorem ipsum

 

Vyberte si z naší široké nabídky školení. Pro zjednodušení jsme připravili srovnávací tabulku, ve které najdete seznam kurzů PRINCE2® a co jednotlivé kurzy obsahují. Z tabulky se umíte prokliknout i přímo na detaily jednotlivých kurzů.

  Školení Videoškolení E-learning Kniha* Manuál** Zkouška F Zkouška P Cena bez DPH  
PRINCE2® Foundation
standardní 3 dny             23500 Kč  
E-learning               16990 Kč  
Exam Plus               9990 Kč  
dálkové školení               21390 Kč  
PRINCE2® Practitioner
standardní 2 dny             23500 Kč  
E-learning               19800 Kč  
Exam Plus               14900 Kč  
dálkové školení               23390 Kč  
recertifikace 2 dny             21690 Kč  
PRINCE2® Foundation + Practitioner
standardní 5 dnů             38900 Kč  
konverze 5 dnů             35390 Kč  
E-learning               35390 Kč  
 
1-denní seminář 1 den             6200 Kč  
ochutnávka 0.5 dne             0 Kč  

* Základy metody projektového řízení PRINCE2®
** Managing successful projects with PRINCE2®


Bezplatný webinář

Rychlé informace

Školení přes webináře

Jako první v České republice realizujeme školení PRINCE2 pře webináře. Realizujte školení z domova za bezkonkurenční cenu už dnes!

Exam Plus - zkouška Foundation

Zájemcům, kteří nemají čas účastnit se prezenční nebo webinárovej formy školení můžeme nabídnout zrychlené eLearning školení a zkoušku Foundation za výhodnou cenu.

Jsme PRINCE2 Profesionálové

Jako první v České republice máme certifikát PRINCE2 PROFESSIONAL, který dokazuje, že metodiku ovládáme nejen teoreticky, ale i prakticky.

>>>

Novinky

PRINCE2 manuál


Připravili jsme pro Vás druhé vydání dvojjazyč- ného manuálu "Základy metody projektového řízení PRINCE2". Manuál přináší všechny infrormace o metodice PRINCE2 a je vhodný i na školení PRINCE2 Foundation.

Číst víc