X
OPRAVDU CHCETE ODEJÍT?
Máte jakékoli otázky z oblasti školení a certifikace Projektového řízení
Pravidelně budeme pro vás vysílat bezplatné Webinaře na různá témata na kterých budete moci klást jakékoliv otázky. Kromě toho realizujeme i školení PRINCE2 formou webinářů.
Odpovíme na vaše otázkyPRINCE2

F3 PRINCE2® Foundation

Třídenní certifikované školení APMG PRINCE2 Foundation

Certifikát

PRINCE2 Foundation

Obsah

PRINCE2® Foundation je základní úroveň certifikace metodiky projektového řízení PRINCE2. Školení se mohou zúčastnit studenti bez jakýchkoliv pratických nebo teoretických znalosti v oblasti projektového řízení. V takovém případě je třeba věnovat zvýšenou pozornost předkurzové přípravě.

Školení trvá standardně 3 nebo 4 dny. Čtyřdenní školení je určeno pro studenty, kteří nemají čas věnovat se předkurzové přípravě, protože se učivo přebírá pomaleji, více se opakuje teorie a více času je věnováno diskuzi. Čtyřdenní školení Foundation vyhlašujeme pouze v případě zájmu. Kromě těchto školení je možné uskutečnit vnitrofiremní školení šité na míru, kde se může i samotná přednášena látka přizpůsobit individuálním požadavkům objednavatele a jako příklady se využívají jejich vlastní projekty, které účastníci dobře znají. I termíny vnitrofiremních školení můžeme připravit individuálně, mohou se realizovat i přes víkend, případně je můžeme rozložit i na více týdnů podle dostupnosti účastníků nebo formou teambuildingu.

Během školení se kompletně probírá celá metodika PRINCE2. Posloupnost přednášení metodiky je uspořádána tak, aby jednotlivé části co nejlépe zapadaly do sebe. Školení za obvykle realizuje od 9:00 do 17:00, přičemž je tam přestávka na oběd a dvě kratší přestávky na občerstvení.

Na školení poskytujeme dvojjazyčný manuál "Základy metody projektového řízení PRINCE2", který je oficiálně schválen pro použití na školení PRINCE2 na úroveň Foundation. Ke školení dostáváte případovou studii, která aplikuje přednášenou metodiku do konkrétního projektu a 2 sady vzorových otázek i s vysvelením odpovědí, které vám pomohou otestovat získané vědomosti a zároveň slouží jako další důležitý zdroj informací.

Závěrečná zkouška školení PRINCE2 Foundation má 75 otázek, z nichž 5 není hodnocených. (Jsou to otázky, při kterých si APMG ověřuje jejich náročnost, aby je do budoucna zařadili do testů jako bodované). Pro úspěšné zvládnutí zkoušky je třeba správně odpovědět na 50% zkušebních otázek. Všechny otázky jsou typu jedná správná odpověď ze 4 možností a týkají se celé metodiky PRINCE2. Zkušební test můžete realizovat i on-line po přihlášení na naší stránce)
Otázky vyhodnotí zkoušející hned po ukončení zkoušky a výsledek ještě musí být potvrzen v APMG. Závěrečný e-certifikát PRINCE2 Foundation  zasílá APMG přímo studentům zhruba za 3-4 týdny po realizování zkoušky.

Studijní materiály

Předkurzová příprava:

 • průvodce samostudiem s testovacími otázkami
 • neomezený přístup do sekce videoškolení
 • generování neomezeného množství zkušebních testů po 70 otázkách
 • předlohy všech manažerských dokumentů PRINCE2
 • mapa procesů A3/A4
 • učebnice Základy metody projektového řízení PRINCE2
 • glosář - výkladový anglicko-slovenský slovník terminologie projektového řízení PRINCE2
 • krátký výkladový slovník
 • psací potřeby
 • praktická taška

Školení:

 • mapa procesů A4
 • barevné kopie všech přednášek s poznámkami pro studenty
 • případová studie s otázkami ke každému probíranému Tématu a vysvětleními správných odpovědí
 • 2 kompletní sady zkušebních otázek v tištěné formě - s vysvětlením odpovědí

Účastníkům kurzu poskytujeme stravenky na obědy v blízkosti budovy, pokud to nebylo na začátku dohodnuto jinak.

Po úspěšném realizování závěrečného testu

 • oficiální certifikát APMG
 • dárek od nás

 

Cena (bez DPH)

Cena kurzu F3 PRINCE2® Foundation je 23500 Kč bez DPH (28435 Kč s DPH).

 

Vyberte si z naší široké nabídky školení. Pro zjednodušení jsme připravili srovnávací tabulku, ve které najdete seznam kurzů PRINCE2® a co jednotlivé kurzy obsahují. Z tabulky se umíte prokliknout i přímo na detaily jednotlivých kurzů.

  Školení Videoškolení E-learning Kniha* Manuál** Zkouška F Zkouška P Cena bez DPH  
PRINCE2® Foundation
standardní 3 dny             23500 Kč  
E-learning               16990 Kč  
Exam Plus               9990 Kč  
dálkové školení               21390 Kč  
PRINCE2® Practitioner
standardní 2 dny             23500 Kč  
E-learning               19800 Kč  
Exam Plus               14900 Kč  
dálkové školení               23390 Kč  
recertifikace 2 dny             21690 Kč  
PRINCE2® Foundation + Practitioner
standardní 5 dnů             38900 Kč  
konverze 5 dnů             35390 Kč  
E-learning               35390 Kč  
 
1-denní seminář 1 den             6200 Kč  
ochutnávka 0.5 dne             0 Kč  

* Základy metody projektového řízení PRINCE2®
** Managing successful projects with PRINCE2®


Bezplatný webinář

Rychlé informace

Školení přes webináře

Jako první v České republice realizujeme školení PRINCE2 pře webináře. Realizujte školení z domova za bezkonkurenční cenu už dnes!

Exam Plus - zkouška Foundation

Zájemcům, kteří nemají čas účastnit se prezenční nebo webinárovej formy školení můžeme nabídnout zrychlené eLearning školení a zkoušku Foundation za výhodnou cenu.

Jsme PRINCE2 Profesionálové

Jako první v České republice máme certifikát PRINCE2 PROFESSIONAL, který dokazuje, že metodiku ovládáme nejen teoreticky, ale i prakticky.

>>>

Novinky

PRINCE2 manuál


Připravili jsme pro Vás druhé vydání dvojjazyč- ného manuálu "Základy metody projektového řízení PRINCE2". Manuál přináší všechny infrormace o metodice PRINCE2 a je vhodný i na školení PRINCE2 Foundation.

Číst víc