X
OPRAVDU CHCETE ODEJÍT?
Máte jakékoli otázky z oblasti školení a certifikace Projektového řízení
Pravidelně budeme pro vás vysílat bezplatné Webinaře na různá témata na kterých budete moci klást jakékoliv otázky. Kromě toho realizujeme i školení PRINCE2 formou webinářů.
Odpovíme na vaše otázkyPRINCE2

. E-learning Foundation a Practitioner

Certifikační školení PRINCE2® Foundation a Practitioner formou elektronického vzdělávání.

Certifikát

PRINCE2® Practitioner

Obsah

Pokud nemáte čas zúčastnit se standardního školení, nabízíme vám možnost absolvovat školení doma u počítače a přijdete k nám jen na zkoušku. K realizování školení je třeba on-line připojení na internet. Toto školení je akreditované APMG a obsahem se vyrovná standardním typem školení realizovaných formou interaktivních přednášek. Podmínkou je, že každý student musí zodpovědně přistupovat k samostudiu, následovat instrukce, přečíst si veškerou doporučenou literaturu a realizovat on-line testy.

Komplet e-learning školení PRINCE2 obsahuje vše, co potřebujete. Je tam učebnice, školicí materiály, cvičné testy a podobně. K registraci, ale i samotnou práci se systémem musíte mít připojení na e-learningový server. Odhadujeme, že na úspěšné zvládnutí závěrečné zkoušky PRINCE2® Foundation vám bude stačit 60 hodin intenzivního domácího studia. Nejsou potřeba žádné další znalosti nebo zkušenosti.

Celé e-learning školení PRINCE2® je v anglickém jazyce, a proto je na jeho zvládnutí potřebná znalost angličtiny na průměrné úrovni, protože přednášky se realizují formou čteného (audio) doprovodného textu. (Vaše úroveň je dostačující, pokud rozumíte přiloženým textem). Prostřednictvím e-learningu můžete realizovat všechny úrovně školení PRINCE2®.

PRINCE2 Practitioner je druhým stupněm certifikace PRINCE2.

Zkouška PRINCE2 Foundation a Practitioner:

Na realizování zkoušek se můžete přihlásit kdykoliv v průběhu 12 měsíců od zakoupení školení. Termín zkoušky je třeba rezervovat minimálně 14 dní před provedením školení. Obě zkoušky můžete dělat v jeden den, nebo si je můžete rozdělit.

Ke školení od nás dostáváte:

1. Přístupové kódy do serveru
2. Manuál "Managing Successfsful Projects with PRINCE2"
3. Zkoušky Foundation a Practioner a eCertifikát

 

 

Cena (bez DPH)

Cena kurzu . E-learning Foundation a Practitioner je 35390 Kč bez DPH (42821.9 Kč s DPH). lorem ipsum

 

Vyberte si z naší široké nabídky školení. Pro zjednodušení jsme připravili srovnávací tabulku, ve které najdete seznam kurzů PRINCE2® a co jednotlivé kurzy obsahují. Z tabulky se umíte prokliknout i přímo na detaily jednotlivých kurzů.

  Školení Videoškolení E-learning Kniha* Manuál** Zkouška F Zkouška P Cena bez DPH  
PRINCE2® Foundation
standardní 3 dny             23500 Kč  
E-learning               16990 Kč  
Exam Plus               9990 Kč  
dálkové školení               21390 Kč  
PRINCE2® Practitioner
standardní 2 dny             23500 Kč  
E-learning               19800 Kč  
Exam Plus               14900 Kč  
dálkové školení               23390 Kč  
recertifikace 2 dny             21690 Kč  
PRINCE2® Foundation + Practitioner
standardní 5 dnů             38900 Kč  
konverze 5 dnů             35390 Kč  
E-learning               35390 Kč  
 
1-denní seminář 1 den             6200 Kč  
ochutnávka 0.5 dne             0 Kč  

* Základy metody projektového řízení PRINCE2®
** Managing successful projects with PRINCE2®


Bezplatný webinář

Rychlé informace

Školení přes webináře

Jako první v České republice realizujeme školení PRINCE2 pře webináře. Realizujte školení z domova za bezkonkurenční cenu už dnes!

Exam Plus - zkouška Foundation

Zájemcům, kteří nemají čas účastnit se prezenční nebo webinárovej formy školení můžeme nabídnout zrychlené eLearning školení a zkoušku Foundation za výhodnou cenu.

Jsme PRINCE2 Profesionálové

Jako první v České republice máme certifikát PRINCE2 PROFESSIONAL, který dokazuje, že metodiku ovládáme nejen teoreticky, ale i prakticky.

>>>

Novinky

PRINCE2 manuál


Připravili jsme pro Vás druhé vydání dvojjazyč- ného manuálu "Základy metody projektového řízení PRINCE2". Manuál přináší všechny infrormace o metodice PRINCE2 a je vhodný i na školení PRINCE2 Foundation.

Číst víc