X
OPRAVDU CHCETE ODEJÍT?
Máte jakékoli otázky z oblasti školení a certifikace Projektového řízení
Pravidelně budeme pro vás vysílat bezplatné Webinaře na různá témata na kterých budete moci klást jakékoliv otázky. Kromě toho realizujeme i školení PRINCE2 formou webinářů.
Odpovíme na vaše otázky


 podmínkami používání

Obecné zásady užívání systému PRINCE2

  1. Všechny informace na stránce www.prince-2.sk jsou chráněny autorskými právy a je zakázáno jakékoliv jejich šíření.
  2. Je zakázáno kopírovat jakýkoliv obsah, včetně videí a testovacích otázek a používat jej mimo stránky www.prince-2.sk.
  3. Je zakázáno šířit videa a další informace na internetu a sdílet je s jinými uživateli Internetu.
  4. Jakékoliv porušení podmínek v bodě 1 a 2 může být důvodem k vymáhání škody a ušlého zisku až do výše 100.000 €.
  5. Každý účet může používat pouze osoba, která si účet registrovala / zaplatila. Je zakázáno sdílet účty mezi více osobami. Pokud systém zaregistruje takovou aktivitu, účet uživatele může by deaktivován bez náhrady zbývajícího času trvání účtu.
  6. V případě, že je systém www.prince-2.sk nefunkční dhlšie než 10% celkové platnosti účtu uživatele, tento má právo požadovat kompenzaci ve formě prodloužení účtu a podílově období.
  7. Není možné žádným způsobem vymáhat náhradu škody od provozovatele systému v případě, že poskytované informace jsou nejasné, nejsou zcela přesné nebo se úplně neshodují s metodikou PRINCE2.

Bezplatný webinář

Rychlé informace

Školení přes webináře

Jako první v České republice realizujeme školení PRINCE2 pře webináře. Realizujte školení z domova za bezkonkurenční cenu už dnes!

Exam Plus - zkouška Foundation

Zájemcům, kteří nemají čas účastnit se prezenční nebo webinárovej formy školení můžeme nabídnout zrychlené eLearning školení a zkoušku Foundation za výhodnou cenu.

Jsme PRINCE2 Profesionálové

Jako první v České republice máme certifikát PRINCE2 PROFESSIONAL, který dokazuje, že metodiku ovládáme nejen teoreticky, ale i prakticky.

>>>

Novinky

PRINCE2 manuál


Připravili jsme pro Vás druhé vydání dvojjazyč- ného manuálu "Základy metody projektového řízení PRINCE2". Manuál přináší všechny infrormace o metodice PRINCE2 a je vhodný i na školení PRINCE2 Foundation.

Číst víc