X
OPRAVDU CHCETE ODEJÍT?
Máte jakékoli otázky z oblasti školení a certifikace Projektového řízení
Pravidelně budeme pro vás vysílat bezplatné Webinaře na různá témata na kterých budete moci klást jakékoliv otázky. Kromě toho realizujeme i školení PRINCE2 formou webinářů.
Odpovíme na vaše otázkyPRINCE2

P2 PRINCE2® Practitioner

Dvoudenní školení školení na úroveň certifikátu PRINCE2® Practitioner pro držitele certifikátu PRINCE2 Foundation.

Certifikát

PRINCE2® Practitioner

Obsah

PRINCE2 ® Practitioner je druhou úrovní certifikace PRINCE2. Na realizování školení musíte vlastnit certifikát PRINCE2 Foundation. Jelikož platnost certifikátu Foundation je neomezená, školení Practitioner můžete absolvovat kdykoli v budoucnu.

Na školení se neprobírá žádná nová teorie nad rámec školení Foundation, proto je potřeba, aby si studenti důkladně zopakovali všechny teoretické znalosti, které se učili na školení Foundation. Na školení se používá oficiální příručka APMG "Managing Successful Projects with PRINCE2", kterou mohou mít studenti i během závěrečné zkoušky - testu. Zkouška Practitioner je "Open Book Exam", takže ji můžete jako jedinou pomůcku neomezeně používat během celé zkoušky. Ačkoli to vypadá velmi jednoduše, je potřeba manuál několikrát přečíst, vyznačit si důležité myšlenky a také je vhodné označit si i jednotlivé kapitoly, abyste byli schopni najít rychle požadovanou informaci.

Abychom vám samostudium ulehčili, poskytneme vám předem vzorové testovací otázky, abyste si mohli nejen otestovat své znalosti, ale také schopnost vyznat se v manuálu a umět rychle najít požadované informace. Součástí poskytnutých materiálu jsou 2 sady testovacích otázek velmi podobné těm, které budete muset realizovat během závěrečné zkoušky APMG.

Zkouška Practitioner se realizuje obvykle poslední den školení v ranních hodinách. Celkově trvá 3 hodiny a 10 minut. (Původní čas 2 hodiny a 30 minut, ale z důvodu, že otázky nejsou v mateřském jazyce, je možné ke zkoušce přidat ještě 40 minut). Zkoušku je možné dělat i v češtině, tehdy ale nezískávate žádný čas navíc. Závěrečný test obsahuje 80 otázek rozdělených do 10 tématických skupin. Test je mnohem náročnější než Foundation a kromě standardní odpovědí jedna ze čtyř máte například 2 odpovědi z pěti, True-False otázky, sekvence a podobně. K získání certifikátu musíte získat 55% správných odpovědí, což je 44 otázek. Po ukončení zkoušky jsou odpovědi studentů zapečetěny a posílány do APMG k vyhodnocení. Výsledky jsou známé zhruba za 4 týdny.

Studijní materiály

Ke školení poskytujeme následující studijní materiály:

  • instrukce pro předkurzovou přípravu
  • všechny odprednášené snímky (průsvitky)
  • 2 sady vzorových testovacích otázek i s vysvětlením správných odpovědí

Našim studentům, kteří realizovali školení Foundation z dvojjazyčné učebnice "Základy metody projektového řízení PRINCE2" poskytujeme bezplatně oficiální manuál APMG - Managing Sucessfull Projects with PRINCE2.

Účastníkům kurzu poskytujeme stravenky na obědy v blízkosti budovy, pokud to nebylo na začátku dohodnuto jinak.

Cena (bez DPH)

Cena kurzu P2 PRINCE2® Practitioner je 23500 Kč bez DPH (28435 Kč s DPH). lorem ipsum

 

Vyberte si z naší široké nabídky školení. Pro zjednodušení jsme připravili srovnávací tabulku, ve které najdete seznam kurzů PRINCE2® a co jednotlivé kurzy obsahují. Z tabulky se umíte prokliknout i přímo na detaily jednotlivých kurzů.

  Školení Videoškolení E-learning Kniha* Manuál** Zkouška F Zkouška P Cena bez DPH  
PRINCE2® Foundation
standardní 3 dny             23500 Kč  
E-learning               16990 Kč  
Exam Plus               9990 Kč  
dálkové školení               21390 Kč  
PRINCE2® Practitioner
standardní 2 dny             23500 Kč  
E-learning               19800 Kč  
Exam Plus               14900 Kč  
dálkové školení               23390 Kč  
recertifikace 2 dny             21690 Kč  
PRINCE2® Foundation + Practitioner
standardní 5 dnů             38900 Kč  
konverze 5 dnů             35390 Kč  
E-learning               35390 Kč  
 
1-denní seminář 1 den             6200 Kč  
ochutnávka 0.5 dne             0 Kč  

* Základy metody projektového řízení PRINCE2®
** Managing successful projects with PRINCE2®


Bezplatný webinář

Rychlé informace

Školení přes webináře

Jako první v České republice realizujeme školení PRINCE2 pře webináře. Realizujte školení z domova za bezkonkurenční cenu už dnes!

Exam Plus - zkouška Foundation

Zájemcům, kteří nemají čas účastnit se prezenční nebo webinárovej formy školení můžeme nabídnout zrychlené eLearning školení a zkoušku Foundation za výhodnou cenu.

Jsme PRINCE2 Profesionálové

Jako první v České republice máme certifikát PRINCE2 PROFESSIONAL, který dokazuje, že metodiku ovládáme nejen teoreticky, ale i prakticky.

>>>

Novinky

PRINCE2 manuál


Připravili jsme pro Vás druhé vydání dvojjazyč- ného manuálu "Základy metody projektového řízení PRINCE2". Manuál přináší všechny infrormace o metodice PRINCE2 a je vhodný i na školení PRINCE2 Foundation.

Číst víc