X
OPRAVDU CHCETE ODEJÍT?
Máte jakékoli otázky z oblasti školení a certifikace Projektového řízení
Pravidelně budeme pro vás vysílat bezplatné Webinaře na různá témata na kterých budete moci klást jakékoliv otázky. Kromě toho realizujeme i školení PRINCE2 formou webinářů.
Odpovíme na vaše otázkySCRUM

SDC Scrum Developer Certified

Školení pro členy Scrum týmů

Certifikát

SDC

Obsah

Popis:

Školení Scrum Developer Certified (SDC) je určeno pro členy vývojových týmů SCRUM, případně i pro ostatní - Non-core (neklíčové) role projektů řízených systémem Scrum. Školení je realizováno jako prezenční a trvá 2 dny.

Metodika Scrum je určena hlavně do prostředí, které se dynamicky mění, kde se realizují časté změny a kde jsou uživatelé aktivně zapojeni do práce na projektu. Metodika Scrum pochází z rodiny agilních metod řízení a spoléhá se více na lidi a interakce mezi nimi, jak na přesné plánování a manažerské nástroje.

Účastníci:

Účastníci kurzu pracují během školení s pracovními sešity. Kurz se realizuje jako skutečný Scrum projekt, a simulují se "Sprinty" (cykly Scrum projektu), práce se Scrumboard (pracovní tabulí) a praktickými "hrami" se simulují jednotlivé činnosti na skutečném Scrum projektu.

Během školení se probere kompletní teorie, tedy Principy, Aspekty, fáze (Phases) a Procesy.

Účastníci se dozvědí více o rolích v projektových týmech, jakým způsobem se tvoří "User Stories", jak se rozdělují na úkoly (Tasks), jakým způsobem probíhají jednotlivé mítinky, jak probíhá plánování Scrum projektů, řízení rizik a změn, jak se přebírají hotové produkty a podobně.

Po ukončení kurzu mohou účastníci realizovat zkoušku SDC (Scrum Developer Certified). Závěrečná zkouška se realizuje výhradně elektronicky a cena za realizaci zkoušky není zahrnuta v ceně kurzu. Aktuální ceny se nacházejí v ceníku.

Certifikát:

Po ukončení uvedeného školení můžete získat certifikát Scrum Developer Certified (SDC). Certifikační zkoušku si musíte objednat samostatně, není součástí ceny. Školitel vám dodá všechny potřebné informace na realizaci zkoušky. V případě, že závěrečný test nezvládnete, máte možnost ho opakovat.

Cena (bez DPH)

Cena kurzu SDC Scrum Developer Certified je 15900 Kč bez DPH (19239 Kč s DPH). lorem ipsum


Bezplatný webinář

Rychlé informace

Školení přes webináře

Jako první v České republice realizujeme školení PRINCE2 pře webináře. Realizujte školení z domova za bezkonkurenční cenu už dnes!

Exam Plus - zkouška Foundation

Zájemcům, kteří nemají čas účastnit se prezenční nebo webinárovej formy školení můžeme nabídnout zrychlené eLearning školení a zkoušku Foundation za výhodnou cenu.

Jsme PRINCE2 Profesionálové

Jako první v České republice máme certifikát PRINCE2 PROFESSIONAL, který dokazuje, že metodiku ovládáme nejen teoreticky, ale i prakticky.

>>>

Novinky

PRINCE2 manuál


Připravili jsme pro Vás druhé vydání dvojjazyč- ného manuálu "Základy metody projektového řízení PRINCE2". Manuál přináší všechny infrormace o metodice PRINCE2 a je vhodný i na školení PRINCE2 Foundation.

Číst víc