X
OPRAVDU CHCETE ODEJÍT?
Máte jakékoli otázky z oblasti školení a certifikace Projektového řízení
Pravidelně budeme pro vás vysílat bezplatné Webinaře na různá témata na kterých budete moci klást jakékoliv otázky. Kromě toho realizujeme i školení PRINCE2 formou webinářů.
Odpovíme na vaše otázkySCRUM

SMC Scrum Master Certified

Certifikační školení pro Scrum Mastry

Certifikát

SMC

Obsah

Popis

Tato úrovní se vyžaduje pro členy vývojových týmů v Scrum projektech (Scrum Team). Je to základní úroveň certifikace. K získání certifikátu je potřeba správně odpovědět zhruba na 60% otázek na test trvající 90 minut (celkem má certifikační test 75 otázek). Test se provádí elektronicky, je třeba mít zapnutou kameru na notebook nebo počítači. Závěrečná cena zkoušky se platí samostatně.

Ddoba trvání školení: 2 dny


Přehled:

Odborníci s certifikací Scrum master Certified (SMC ™) mají praktické i pracovní znalosti z metodiky Scrum, která je připraví na provádění na práci v prostředí Scrum. Účelem zkoušky je ověřit, že žadatelé dosáhli dostatečné pochopení toho, jak aplikovat Scrum na projektech a přizpůsobit Scrum v konkrétním případě.
Špecialistii SMC ™ jsou pomocníky, kteří zajišťují, že Scrum týmy mají vytvořeno vhodné prostředí pro práci a přispívají k úspěšnému dokončení projektu. Scrum master vede, usnadňuje a učí Scrum postupy všech účastníků projektu; odstraní překážky pro tým; a zajišťuje, že Scrum procesy jsou dodržovány.
Úspěšní uchazeči získají certifikát Scrum master Certified (SMC ™) od SCRUMstudy po absolvování certifikační zkoušky.

Profil uchazeče:

Tato certifikace je vhodná pro každého, kdo má zájem pracovat jako Scrum Master nebo již pracuje ve firmě jako Scrum master. Scrum Master je důležitá role v každém Scrum týmu a nemusí být expert v oblasti vyvíjených technologií, aby úspěšně vykonával svou práci. I když Scrum je populární v IT průmyslu je možné efektivně jej využít i v jiných průmyslových odvětvích. SBOK Guide, na jehož základě je postaven Scrum, může být použit jako vodítko pro efektivní implementaci.

Předpoklady:

Neexistuje žádná formální podmínka pro tuto certifikaci. Nicméně, je výhodné dokončení certifikace Scrum Developer certified (SDC ™). Rovněž se doporučuje účast na 2-denním prezenčním školení před podáním žádosti o certifikační zkoušku Scrum master u některého z registrovaných školících partnerů (REP).


Formát zkoušky:

  • Výběr jedné otěže z několika
  • 100 otázek na zkoušku
  • Jeden bod udělen za každou správnou odpověď
  • Žádné negativní známky za špatné odpovědi
  • Délka 120 minut
  • On-line test a dohledem (Proctor)
  • Aktuálně průměrně 95% úspěšnost kandidátů

Certifikát:

Po ukončení uvedeného školení můžete získat certifikát Scrum Master Certified (SMC). Certifikační zkoušce si musíte objednat samostatně, není součástí ceny. Školitel vám dodá všechny potřebné informace na absolvování zkoušky. V případě, že závěrečný test nezvládnete, máte možnost ho opakovat.

Cena (bez DPH)

Cena kurzu SMC Scrum Master Certified je 15900 Kč bez DPH (19239 Kč s DPH). lorem ipsum


Bezplatný webinář

Rychlé informace

Školení přes webináře

Jako první v České republice realizujeme školení PRINCE2 pře webináře. Realizujte školení z domova za bezkonkurenční cenu už dnes!

Exam Plus - zkouška Foundation

Zájemcům, kteří nemají čas účastnit se prezenční nebo webinárovej formy školení můžeme nabídnout zrychlené eLearning školení a zkoušku Foundation za výhodnou cenu.

Jsme PRINCE2 Profesionálové

Jako první v České republice máme certifikát PRINCE2 PROFESSIONAL, který dokazuje, že metodiku ovládáme nejen teoreticky, ale i prakticky.

>>>

Novinky

PRINCE2 manuál


Připravili jsme pro Vás druhé vydání dvojjazyč- ného manuálu "Základy metody projektového řízení PRINCE2". Manuál přináší všechny infrormace o metodice PRINCE2 a je vhodný i na školení PRINCE2 Foundation.

Číst víc