X
OPRAVDU CHCETE ODEJÍT?
Máte jakékoli otázky z oblasti školení a certifikace Projektového řízení
Pravidelně budeme pro vás vysílat bezplatné Webinaře na různá témata na kterých budete moci klást jakékoliv otázky. Kromě toho realizujeme i školení PRINCE2 formou webinářů.
Odpovíme na vaše otázkyPRINCE2

EP E-learning PRINCE2 Practitioner

Elektronické školení a certifikát, e-Learning PRINCE2 Practitioner

Certifikát

PRINCE2® Practitioner

Obsah

PRINCE2 Practitioner je druhým stupněm certifikace PRINCE2. Pro jeho absolvování musíte již vlastnit certifikát PRINCE2 Foundation. Nezaláží přitom, zda jste školení PRINCE2 Foundation absolvovali v naší firmě nebo kdekoliv jinde a také nezáleží, zda jste certifikát Foundation získali při účasti na prezenčním školení nebo formou e-learningu.

Komplet e-learning školení PRINCE2 obsahuje vše co potřebujete. Je tam učebnice, školicí materiály, cvičné testy a podobně. Pro registraci, ale i samotnou práci se systémem musíte mít On-line připojení na e-learningový server. Odhadujeme, že pro úspěšné zvládnutí závěrečné zkoušky PRINCE2® Foundation vám bude stačit 30 hodin intenzivního domácího studia. Pokud jste školení PRINCE2 Foundation absolvovali už dříve a znalosti se vám trochu vypařily z hlavy, k celkovému času na eLearningové studium si musíte přidat ještě několik desítek hodin na zopakování a seznámení se s manuálem.

Celé e-learning školení PRINCE2® je v anglickém jazyce a proto je na jeho zvládnutí potřebná znalost angličtiny na průměrné úrovni, protože přednášky se realizují formou čteného (audio) doprovodného textu.

Studijní materiály

1. Přístupové kódy do eLearningového serveru

Cena (bez DPH)

Cena kurzu EP E-learning PRINCE2 Practitioner je 19800 Kč bez DPH (23958 Kč s DPH). lorem ipsum

 

Vyberte si z naší široké nabídky školení. Pro zjednodušení jsme připravili srovnávací tabulku, ve které najdete seznam kurzů PRINCE2® a co jednotlivé kurzy obsahují. Z tabulky se umíte prokliknout i přímo na detaily jednotlivých kurzů.

  Školení Videoškolení E-learning Kniha* Manuál** Zkouška F Zkouška P Cena bez DPH  
PRINCE2® Foundation
standardní 3 dny             23500 Kč  
E-learning               16990 Kč  
Exam Plus               9990 Kč  
dálkové školení               21390 Kč  
PRINCE2® Practitioner
standardní 2 dny             23500 Kč  
E-learning               19800 Kč  
Exam Plus               14900 Kč  
dálkové školení               23390 Kč  
recertifikace 2 dny             21690 Kč  
PRINCE2® Foundation + Practitioner
standardní 5 dnů             38900 Kč  
konverze 5 dnů             35390 Kč  
E-learning               35390 Kč  
 
1-denní seminář 1 den             6200 Kč  
ochutnávka 0.5 dne             0 Kč  

* Základy metody projektového řízení PRINCE2®
** Managing successful projects with PRINCE2®


Bezplatný webinář

Rychlé informace

Školení přes webináře

Jako první v České republice realizujeme školení PRINCE2 pře webináře. Realizujte školení z domova za bezkonkurenční cenu už dnes!

Exam Plus - zkouška Foundation

Zájemcům, kteří nemají čas účastnit se prezenční nebo webinárovej formy školení můžeme nabídnout zrychlené eLearning školení a zkoušku Foundation za výhodnou cenu.

Jsme PRINCE2 Profesionálové

Jako první v České republice máme certifikát PRINCE2 PROFESSIONAL, který dokazuje, že metodiku ovládáme nejen teoreticky, ale i prakticky.

>>>

Novinky

PRINCE2 manuál


Připravili jsme pro Vás druhé vydání dvojjazyč- ného manuálu "Základy metody projektového řízení PRINCE2". Manuál přináší všechny infrormace o metodice PRINCE2 a je vhodný i na školení PRINCE2 Foundation.

Číst víc