X
OPRAVDU CHCETE ODEJÍT?
Máte jakékoli otázky z oblasti školení a certifikace Projektového řízení
Pravidelně budeme pro vás vysílat bezplatné Webinaře na různá témata na kterých budete moci klást jakékoliv otázky. Kromě toho realizujeme i školení PRINCE2 formou webinářů.
Odpovíme na vaše otázkyPRINCE2

FW PRINCE2® Foundation - Webinář

Školení PRINCE2oundation s použitím webináře

Certifikát

S možností realizovat certifikační zkoušku

Obsah

PRINCE2® Foundation prostřednictvím webináře

PRINCE2 Foundation je první úroveň certifikace metodiky projektového řízení PRINCE2. Školení se mohou zúčastnit studenti bez jakýchkoliv praktických nebo teoretických znalosti v oblasti projektového řízení. V takovém případě je třeba věnovat zvýšenou pozornost předkurzové přípravě.

Délka školení

Školení trvá standardně 3 x 6 vyučovacích hodin a realizuje se během pracovní doby nebo ve večerních hodinách. (Na základě dohody účastníků se školitelem). Jazykem školení je čeština / slovenština nebo angličtina.

Během školení se kompletně přebírá celá metodika PRINCE2. Posloupnost výuky metodiky je uspořádána tak, aby jednotlivé části do sebe co nejlépe zapadaly. Studenti mohou kdykoliv během webináře klást otázky školiteli, přičemž otázky i odpověď školitele mohou sledovat současně všichni účastníci.

Školící materiály

Účastníci kurzu mají k dispozici on-line školení na stránce www.prince-2.cz, které je vhodné nastudovat ještě před konáním kurzu. Na stránce najdete stovky stran vysvětlující dokumentace, více než 4 hodiny videí a několik cvičných testů na několika úrovních obtížnosti.

Certifikační zkouška PRINCE2 Foundation

Závěrečná zkouška PRINCE2 Foundation není součástí webináře a studenti ji mohou dělat kdykoli prostředníctvím on-line certifikačního systému AXELOS nebo ji můžou delat prezenčně v školících prostorách mašich partnerů dohodnutém termínu. Na certifikačnú zkoušku On-line nabízíme slevu oproti ceně prezenčního školení.

Cena (bez DPH)

Cena kurzu FW PRINCE2® Foundation - Webinář je 19900 Kč bez DPH (24079 Kč s DPH). lorem ipsum

 

Vyberte si z naší široké nabídky školení. Pro zjednodušení jsme připravili srovnávací tabulku, ve které najdete seznam kurzů PRINCE2® a co jednotlivé kurzy obsahují. Z tabulky se umíte prokliknout i přímo na detaily jednotlivých kurzů.

  Školení Videoškolení E-learning Kniha* Manuál** Zkouška F Zkouška P Cena bez DPH  
PRINCE2® Foundation
standardní 3 dny             23500 Kč  
E-learning               16990 Kč  
Exam Plus               9990 Kč  
dálkové školení               21390 Kč  
PRINCE2® Practitioner
standardní 2 dny             23500 Kč  
E-learning               19800 Kč  
Exam Plus               14900 Kč  
dálkové školení               23390 Kč  
recertifikace 2 dny             21690 Kč  
PRINCE2® Foundation + Practitioner
standardní 5 dnů             38900 Kč  
konverze 5 dnů             35390 Kč  
E-learning               35390 Kč  
 
1-denní seminář 1 den             6200 Kč  
ochutnávka 0.5 dne             0 Kč  

* Základy metody projektového řízení PRINCE2®
** Managing successful projects with PRINCE2®


Bezplatný webinář

Rychlé informace

Školení přes webináře

Jako první v České republice realizujeme školení PRINCE2 pře webináře. Realizujte školení z domova za bezkonkurenční cenu už dnes!

Exam Plus - zkouška Foundation

Zájemcům, kteří nemají čas účastnit se prezenční nebo webinárovej formy školení můžeme nabídnout zrychlené eLearning školení a zkoušku Foundation za výhodnou cenu.

Jsme PRINCE2 Profesionálové

Jako první v České republice máme certifikát PRINCE2 PROFESSIONAL, který dokazuje, že metodiku ovládáme nejen teoreticky, ale i prakticky.

>>>

Novinky

PRINCE2 manuál


Připravili jsme pro Vás druhé vydání dvojjazyč- ného manuálu "Základy metody projektového řízení PRINCE2". Manuál přináší všechny infrormace o metodice PRINCE2 a je vhodný i na školení PRINCE2 Foundation.

Číst víc