X
OPRAVDU CHCETE ODEJÍT?
Máte jakékoli otázky z oblasti školení a certifikace Projektového řízení
Pravidelně budeme pro vás vysílat bezplatné Webinaře na různá témata na kterých budete moci klást jakékoliv otázky. Kromě toho realizujeme i školení PRINCE2 formou webinářů.
Odpovíme na vaše otázkyPRINCE2® Practitioner

Certifikát PRINCE2® Practitioner je druhou úrovní certifikace metodologiePRINCE2 Practitioner certifikát - certificate Branislav gablas PRINCE2®. Mohou  ho získat manažeři, kteří již mají certifikát PRINCE2 Foundation. Získání certifikátu předchází dvoudenní školení a zkouška trvající více než 3 hodiny (standardně 2,5 hodiny plus 40 minut za použití ne-mateřškého jazyka).

Platnost certifikátu je 5 let a projektoví manažeři by si měli certifikát po uplynutí této doby obnovit. Při obnovování certifikátu je možné realizovat úplnou zkoušku PRINCE2 Practitioner nebo její zkrácenou verzi nazývanou re-registration.

Certifikát je vystaven vždy v angličtině bez rozdílu, v jakém jazyce jste dělali zkoušku PRINCE2® Foundation. Certifikát rovněž neuvádí, kolik bodů jste dosáhli při závěrečném testu. Certifikát se často používá jako doklad o vzdělání Projektového manažera pro veřejné zakázky.

Od roku 2014 se standardně vydává pouze e-Certifikát, tedy elektronická forma certifikátu, která je součástí poplatku za školení PRINCE2 Foundation.

Za přípatek je možné získat tento Certifikát vystaven na tvrdém papíře s jemným potiskem a pečetí s kovovým vzhledem. Podpis na certifikátu není originální (je to kopie vytištěna na tiskárně) a proto může být problém získat ověření u notáře. Notáři mohou potvrdit jeho autenticitu, ale často na kopii certifikátu napíší poznámku, že podpis není originální. Platnost certifikátu je možno ověřit i na stránce APMG.


Bezplatný webinář

Rychlé informace

Školení přes webináře

Jako první v České republice realizujeme školení PRINCE2 pře webináře. Realizujte školení z domova za bezkonkurenční cenu už dnes!

Exam Plus - zkouška Foundation

Zájemcům, kteří nemají čas účastnit se prezenční nebo webinárovej formy školení můžeme nabídnout zrychlené eLearning školení a zkoušku Foundation za výhodnou cenu.

Jsme PRINCE2 Profesionálové

Jako první v České republice máme certifikát PRINCE2 PROFESSIONAL, který dokazuje, že metodiku ovládáme nejen teoreticky, ale i prakticky.

>>>

Novinky

PRINCE2 manuál


Připravili jsme pro Vás druhé vydání dvojjazyč- ného manuálu "Základy metody projektového řízení PRINCE2". Manuál přináší všechny infrormace o metodice PRINCE2 a je vhodný i na školení PRINCE2 Foundation.

Číst víc