Prince-2.cz - Moderní formy školení projektového řízení
X
OPRAVDU CHCETE ODEJÍT?
Máte jakékoli otázky z oblasti školení a certifikace Projektového řízení
Pravidelně budeme pro vás vysílat bezplatné Webinaře na různá témata na kterých budete moci klást jakékoliv otázky. Kromě toho realizujeme i školení PRINCE2 formou webinářů.
Odpovíme na vaše otázkyProjektové řízení v praxi

Využívání některé metody managementu projektů se stává tím důležitější, čím větší prostředky se investují do projektů. Nedostatečné znalosti projektového manažera vedoucí k banálnímu skluzu projektu mohou mít obrovský finanční dopad. Vždyť co by se stalo, kdyby se projekt trvající 2 roky opozdil o měsíc? Co kdyby to však byl Olympijský stadion a bude dokončen 2 dny po zahájení her?

Čím seriózněji přistupují projektoví manažeři ke své práci, tím více si chtějí být jisti, že dělají vše správně, že řídí projekt podle ověřených metod a že i když v projektu nastanou problémy, nikdo jim nebude moci vyčítat, že oni udělali chybu.

Metody projektového řízení

Všechny známé metody projektového řízení vycházejí ze zvyklostí, jsou testovány na tisících projektech a neustále vylepšovány a přizpůsobovány současným požadavkům. Mezi nejznámější metody projektového řízení patří:

PRINCE2 ® - Projects in controlled environment
IPMA - International Project Management Association,
PMI - Project Management Institute
APM - Association for Project Management
PMA - Project Management Academy

Metoda projektového řízení PRINCE2®

Přesto, že není možné ani o jedné metodice říci že je nejlepší ve všech ohledech, my jsme se rozhodli používat metodiku PRINCE2, která vychází z evropské kultury, je celosvětově nejrozšířenější a doporučuje ji Evropská komise i vlády členských států EU na řízení projektů financovaných z veřejných prostředků. Svědčí o tom i desítky veřejných zakázek, kde je stanoven požadavek, že projektový manažer a případně i jiní pracovníci projektu musí mít certifikát PRINCE2 Foundation nebo practitioner.

Školení PRINCE2

Abychom metodiku co nejvíce přiblížili široké veřejnosti, rozhodli jsme se poskytnout velké množství materiálů zcela bezplatně na naší stránce. Kromě textů z metodiky jsme pro vás připravili i rozsáhlé videoškolení, které poskytuje kompletní obraz o metodice a na závěr si můžete své znalosti prověřit testem z metodiky projektového řízení PRINCE2.

 


Bezplatný webinár

Reklama

Rychlé informace

Vysatevní e-certifikátu

Podle oznámení firmy Axelos, od 1.1.2014 získají úspěšní účastníci kurzu elektronický certifikát. Papírový certifikát bude vystaven za příplatek.

Exam Plus - zkouška Foundation

Zájemcům, kteří nemají čas účastnit se prezenční nebo webinárovej formy školení můžeme nabídnout zrychlené eLearning školení a zkoušku Foundation za výhodnou cenu.

Jsme PRINCE2 Profesionálové

Jako první v České republice máme certifikát PRINCE2 PROFESSIONAL, který dokazuje, že metodiku ovládáme nejen teoreticky, ale i prakticky.

>>>

Novinky

PRINCE2 manuál


Připravili jsme pro Vás druhé vydání dvojjazyč- ného manuálu "Základy metody projektového řízení PRINCE2". Manuál přináší všechny infrormace o metodice PRINCE2 a je vhodný i na školení PRINCE2 Foundation.

Číst víc